Kalite

image

KALİTE POLİTİKAMIZ

Kalite nedir?

Kalite denilince akla ilk gelen; belli standartlara uyan, güzel gelişmiş gibi sıfatların ötesindedir. Yani kısaca kalite; Beklentileri Aşmak'tır.


Dolayısıyla kaliteli ürün ve hizmet verebilmek için her zaman kendini aşabilme yeteneğine sahip olabilmek gerekiyor. Kalıcı başarı ve sürdürülebilir iş içinse kalite yönetimimizi artırmalıyız.


Karadere Tarım Ürünleri olarak, müşteri isteklerine ve yasal şartlara uygun, hijyenik koşullarda üretim yaparak düzenli, disiplinli ve işbirliği içinde çalışmalar yapıyoruz.

  • Şirketimiz ISO 9001, ISO 22000, ISO 14001, KOSHER, OHSAS 18001 ve HACCP belgeleriyle sertifikalandırılmıştır.
  • "ÖNCE KALİTE" anlayışıyla 2 gıda mühendisi ve 1 ziraat mühendisi tarafından tüm süreç denetlenmektedir.
  • Şirketimiz, günlük üretim kapasitesini en üst seviyede tutmakta olup, buna yönelik hijyenik şartlarda üretim yapmaktadır.
image

ISO 9001

Kuruluşların ihtiyaç duyduğu ve dünyanın her yerinde 300.000'i aşkın kuruluş tarafından uygulanmakta olan bir kalite yönetim sistemidir.

image

ISO 22000

Güvenilir ürünlerin tüketiciye sunulması amacıyla, düzgün işleyen bir sistemin oluşturulması ve korunması temeline dayalı bir gıda güvenliği yönetim sistemidir.

image

HACCP

HACCP, gıda işletmelerinde, sağlıklı gıda üretimi için gerekli olan hijyen şartlarının belirlenerek bu şartların sağlanması, üretim ve servis aşamasında tüketici açısından sağlık riski oluşturabilecek nedenlerin belirlenmesi ve bu nedenlerin ortadan kaldırılması temeline dayanan bir ürün güvenilirliği sistemidir.

image

ISO 14001

kuruluşların faaliyetlerinin çevreyi olumsuz yönde etkilemesini en aza indirgemelerine yardımcı olmak için var olan çevre yönetimi ile ilgili bir standartlar ailesidir.

image

KOSHER

Kosher belgesi, musevi Kaşerut veya Kaşrut kurallarına, yasalarına göre insanın tüketimine uygun anlamına gelir. Her gıda maddesi Kosher sertifikalı olmalıdır.